KONST / Litografier / Litografi 13464549

nr 1346 4549

Litografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Bamboo Joseph". Signerad, numrerad 91/250, -77,45x33 cm

Utrop:

300 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:33:44